2012-01-30_21-20-36.jpg

V poslední době jsem objevil kouzlo elektronických knih. Sice ještě nemám žádnou čtečku, ale začal jsem používat Kindle App pro Android od Amazonu, která mi jede na mém HTC Sensation, ale i na mém notebooku Acer Aspire 8920, kde je jako „Kindle for PC“ . Navíc je super, že danou knihu mám hned k dispozici, neřeším poštovné a další zdržovačky. Jelikož ale neexistují překlady mnoha knih, tak j čtu v originále. Momentálně mám rozečteny v Kindle App čtyři knihy – zleva doprava to jsou tyto:

  • The Man Called Cash – napsal Steve Turner – životopis skvělého muzikanta, který ovlivnil mnoho generací hudebníků. Je to moje příprava na jednu věc, která se odehraje do konce února – detaily později :-)
  • Doctrine – napsal Mark Driscol – po událostech, které se kolem mě staly v posledních měsících, jsem se rozhodl, že do hloubky znovu prozkoumám základy křesťanství a tato kniha je jedna z nejlepších, které znám.
  • Crazy Love – napsal Francis Chan – bestseller, který mluví do hloubky o Boží lásce, skvělá kniha, která z další perspektivy doplňuje to, co se píše v Doctrine.
  • Real Marriage – napsali Mark a Grace Driscoll – toto léto budeme mít 6 let od svatby a 9 let od doby, kdy jsme spolu  Míšou začali chodit. Stále je co vylepšovat a tahle kniha je momentálně na špici na NYT.

timdruhym

Posts

One response to 30/366

  1. Ano prosím, zvláště na tu první se – ve Tvém podání – taky těším :-).

Napsat komentář

Text formatting is available via select HTML. <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*